Registreerimine konverentsile on avatud

Registreerimine konverentsile 2023 “Mõtisklused julgeolekust: rahvusvaheline kogukond, kodanikuühiskonna organisatsioonid ja nende panus turvalisema ja jätkusuutlikuma Euroopa loomisel” on avatud. Osalustasu sisaldab 3-päevast konverentsi, 3 öö majutust, toitlustust, kohalikku transporti, materjale ja õhtuseid kultuuriprogramme.
Registreerimine on avatud kuni 27 jaanuarini 2023 või kuni vabade kohtade lõppemiseni.
Registreeri siin

Kodanikuühiskonna pöördumine

Konverentsil “Kodanikuühiskonna ideed Euroopa jätkusuutlikuks ja turvaliseks tulevikuks” on Euroopa kodanikuühiskonna organisatsioonid arutlenud kodanikuühiskonna rolli üle ülemaailmsete säästva arengu eesmärkide saavutamisel ning pööranud erilist tähelepanu Euroopa kogukonnale Venemaa-Ukraina konflikti lõpetamisel ja lahendamisel. diplomaatia kaudu. Konverentsi tulemusena on välja töötatud vabakonna pöördumine.

Tutvu kodanikuühiskonna pöördumisega

Deklaratsioon

Global Conversation 2021 on hõlmanud intensiivset kõrgetasemeliste arutelude programmi, töörühmi, poliitilise deklaratsiooni ja tegevuskavade väljatöötamist.

Lugege 2021. aasta poliitilist deklaratsiooni „Institutsiooniliste muutuste programm”, kus osutame peamistele takistustele ÜRO kestliku arengu eesmärkide saavutamisel ühiskondades, kus noorte tööpuudus kasvab, kliimamuutused süvenevad ning majanduslik, sotsiaalne ja rassiline lõhe süveneb.

Julgeoleku ja kodanikuühiskonna konverents 2023
Kõrval üritused

Kohtla Nõmme Kaevandusmuuseum &
kontsert Jõhvi Kontserdimajas

Millal:  4. Veebruar, 17:10 – 22:00
Hind: tasuta konverentsist osavõtjatele

Tahad tõelisest kaevurielust maigu suhu saada, avastada kaevanduse põnevat ajalugu või kogeda unustamatuid maasturiretki vanadel karjäärialadel, näha karjäärijärsakuid ning põhjaveekoskede uuristusi? Vaata lähemalt: https://kaevandusmuuseum.ee


Narva Muuseum & kontsert Vaba Laval

Millal:  5. Veebruar, 15.00 – 17:00
Hind:  tasuta konverentsist osavõtjatele

Rohkem kui 700 aasta vanune Narva Hermanni linnus on ajaloo jooksul kuulunud taanlastele, sakslastele, rootslastele, venelastele ja lõpuks ka eestlastele. Linnus omandas tänaseni säilinud ilme Liivi ordu valitsemise ajal 14.-16. sajandil. Teises maailmasõjas tugevasti kannatada saanud linnus taastati põhiosas 1970.-80. aastatel ning seal avati muuseum, kus oli üheaegselt eksponeeritud Narva linna ajalugu tutvustav püsiekspositsioon ja kümmekond ajutist näitust.

Vaba Lava Narvas avati 2018. aastal Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks endises sõjaväetehases Baltiets. Tänaseks on see populaarne koht etendustele, kontsertitele ja erinevatele kultuuriprogrammidele.