Loovtöötubade ajakava

I Töötuba: Nukuteater ja objektiga manipuleerimine – Tin Grabnar (Slovenia)

Kui me räägime nukkudest, animeeritud figuurid ilmuvad meie silme ette; rippuvad marionetid või traditsioonilised käsinukud. Aga moodsad nukuteatri meetodid lähevad kaugemale traditsioonidest. Kas me suudame lavastada nukuteatrit ainult valguse, variude, paberi, värvi, joonistuse või heliga? Mis lavastusvahendeid me saaks kasutada, et hägustada piire nukuteatri, teatri ja visuaalkunsti vahel? See töötuba käsitleb nukuteatri elemente modernses esitluskunstis.

II Töötuba: Isiklikud arhiivid (esitlus) – Täpsustamisel 

Osalejaid kutsutakse välja pakkuma ja organiseerima esinemise narratiive, mis põhinevad nende isiklikel kogemustel, päeviku või muude neile oluliste dokumentide põhjal. Läbi erinevate meediakanalite ja juhendamise osalejad õpivad tundma loeng-etenduse formaati. On oluline, et osalejad kes saabuvad töötoast osa võtma, oleks eelnevalt välja mõelnud teema, mida soovivad käsitleda.

III Töötuba: Kunst läbi tantsu ja muusika – Siim Aimla ja Natalja Sabartsina

2 tööpäeva jooksul osalejad loovad unikaalse etteaste läbi tantsu ja muusika oskuste.  Juhendajateks ja inspireerijateks töötoa jooksul on muusika ja tantsu professionaalid. Tutvutakse interdistsiplinaarse lähenemise lõputute võimalustega publikule sõnumeid saata. Osalejatel on soovitav ette mõelda idee või sõnum millega nad sooviks publikut haarata.