Connect 2019

Connect 2019 on rahvusvaheline üritus  mis korraldatakse selleks, et viia kokku kõrgel tasemel unikaalne regionaalne võrgustik praktikutest, poliitikakujundajatest, MTÜdest, meediast ja rahvusvahelistest doonoritest, eesmärgiga saavutada reaalne ja püsiv mõju kodanikuühiskonna ja kulutuurisfääri kõige põletavamates küsimustes. Rahvusvaheline konverents on 4 päevane üritus, millele järgneb intensiivne programm töötubade, koolituste, õppevisiitide ja jätkuprojektide paika panemisega.

KELLELE?

– Noortele kes soovivad töötada rahvusvahelises ja interdistsiplinaarses keskkonnas ning kellel on asjakohast kogemust ühest või rohkemast kunstiliigist ka endal
– Kunstitudengid ja tudengid kes soovivad saada ise õpetajaks või on hiljuti kunstiõpingud lõpetanud
– Organisatsioonid kes tegelevad noorte/laste kunstiga
– Võrgustikuorganisatsioonid ning poliitikakujundajad
– Huvitatud isikud ja artistid

MIS?

Neli päeva selleks, et:

– Näha inspireerivaid etteasteid ja kunsti, mis on ellu kutsutud noorte endi poolt
– Osaleda inspireerival konverentsil, jagada teadmisi ja kogemusi.
– Kohtuda ja suhelda mõttekaaslastega ning noortega üle Euroopa
– Tutvuda kodanikuühiskonna ja kultuurivaldkonnaga Eestis
– Tutvuda üksteisega, leida potentsiaalseid partnereid ja disainida projektitaotlus koos Amateo grandile väärtuses € 2.500,–!

MIKS?

Neli päeva heas seltskonnas, arutledes, koos luues noortega. CONNECT on platvorm kus kõik saavad jagada oma kogemusi, leida üksteist ja alustada rahvusvahelisi seiklusi koos. Amateo eesmärk on pakkuda keskkonda inspireerivateks piiride ülesteks ja interdistsiplinaarseteks kunstiprojektideks!

MIS SEE MAKSAB?

Osalustasu konverentsile ja Connect-programmile  =  € 80 eksperdile / organisatsioonidele)

Kui soovid majutust programmi jooksul eraldi toas, võta ühendust conference@sscw.ee

MIDA SAAD?

Osalustasu katab järgmist (välismaalastele majutust jagatud hotellitubades (3 ööd Narvas, 1 öö Tallinnas), toitlustust kogu ametliku programmi jooksul, materjalid, konverentsile ja etteastetele sissepääs, kohalik transport Tallinn-Narva-Tallinn ja CONNECT programm.

Ürituse jooksul osalejad kuulavad inspireerivaid võtmekõnelejaid, jagavad teadmisi ja saavad uusi kogemusi kohtudes kolleegidega erinevatest valitsuslikest ja valitsusvälistest organisatsioonidest. Lisaks noored üle Euroopa tutvuvad kohaliku kultuuri ja kodanikuühiskonnaga, läbi noorte poolt loodud kultuuriürituste. See on fantastiline võimalus üksteist tundma õppida, leida potentsiaalseid partnereid ja disainida ka ühiseid väikseid projekte AMATEO kultuurivõrgustiku toel ja saavutada võrgustiku suurenemine uute liikmetega Eestist ja teistest Balti riikidest.