Kutse rahvusvahelisele festivalile Connect 2019

Head koostööpartnerid ja huvitatud osalejad,

Kutsume teid osalema rahvusvahelisel festivalil Connect 2019

Connect 2019 on rahvusvaheline üritus mis korraldatakse selleks, et viia kokku kõrgel tasemel unikaalne regionaalne võrgustik praktikutest, poliitikakujundajatest, MTÜdest, meediast ja rahvusvahelistest doonoritest, eesmärgiga saavutada reaalne ja püsiv mõju kodanikuühiskonna ja kulutuurisfääri kõige põletavamates küsimustes. Rahvusvaheline konverents on 4 päevane üritus, millele järgneb intensiivne programm töötubade, koolituste, õppevisiitide ja jätkuprojektide paika panemisega.

REGISTREERIMINE ON AVATUD  KUNI 10 MÄRTS 2019

Registreeri siin: http://conference.sscw.ee/registration/

Esimesel päeval toimub rahvusvaheline konverents “Kodanikuühiskonna vabaühendused ja Loovmajandus – uute perspektiivide loomises”
Kuupäev ja kell: 15 märts, 2019, kell 10.00.
Koht: Vaba Lava Teatrikeskuses. (Linda tn. 2, Narva, Eesti)
Osalejad: 120 inimest (s.h. kuni 85 rahvusvahelist osalejat Euroopast ning kõrged külalised rahvusvahelistest organisatsioonidest, ministeeriumitest, saatkondadest ja mujalt) + osalejad Eestist.

Ametlikud keeled: Eesti ja Inglise

Konverents on kõrgetasemeline üritus, mis toob kokku praktikud (loovmajanduse, hariduse, kultuuri ja noorsootöö valdkonnast), poliitikakujundajad, meedia ja rahvusvahelised organisatsioonid, Euroopast ja Eestist, et ühiselt arutada pakilisemaid probleeme püsivate muudatuste teel.

Konverents sisaldab:
– Avakõned tähtsa külaliste Eesti ja AMATEO võrgustiku poolt
– Kolm peakõnet kodanikuühiskonna, loovmajanduse, amatööride kuntsi ning ning kultuuridevahelise koostöö ekspertide poolt. Eesmärgiks tutvustada teemat kõikidele osalejatele (konverents on avatud ka väljaspoolt AMATEO tulijatele) ja rõhutada taaskord teema olulisust.
– Kahte dialoogi sessiooni. Tegemist on paneeldiskussioonidega kust võtavad osa väga erineva kultuurilise taustaga esindajad, et tuua esile arvamuse paljususe vajadust ja väärtustada avatust teistele kultuuridele ja ideedele, et täita ühiseid eesmärke.

Osalustasu: Kõikidele noortele (vanuses 15-26 aastat) kogu programmis on 60 Euro ning kõikidele teistele kehtib osalustasu 80  EUR, mis tuleb tasuda registreerimisel. Osalustasu sisaldab toitlustus, koolitusmaterjalid, pääsed kõikidele etendustele, koolitajate teenustasud.

Konvernetsi ajakava leiab siin
Lisainfo:  conference@sscw.ee, tel 55602993